Chodovská tvrz


Děkujeme našim partnerům!

Pražské služby Nepropasni.cz Informuji.cz Kudyznudy Knížkovo pekařství Vinařství Maděřič HotelsCombined KK Miloš Křeček Městská část Praha 11 Hlavní město Praha Kulturní Jižní Město, o.p.s.

Pronájmy

V Chodovské tvrzi si lze pronajmout koncertní sál s kapacitou 70 míst k sezení, např. pro školení, přednášky, schůze, vlastní kulturní a jiné akce. Sál se vyznačuje výbornou akustikou a pro dokonalé porozumění mluvenému slovu není potřeba ozvučovací zařízení. Pokud zákazník přesto ozvučení požaduje, je k dispozici kvalitní aparatura (pozn. obsluha ozvučení z naší strany není součástí podnájmu).

 

Instrukce k podnájmu sálu

V případě zájmu o podnájem sálu prosíme o zaslání fakturačních údajů pro vytvoření podnájemní smlouvy. Výrazně tím urychlíte celý proces.

U fyzických osob prosíme namísto IČ uvést číslo OP, nikoliv rodné číslo.

Dále prosíme co nejvíce specifikovat technické požadavky na sál (klavír, ladění klavíru, počet židlí v hledišti, počet židlí na pódiu, stojánek na noty, apod.)

Také prosíme o informaci, zda bude akce prezentována veřejnosti či nikoliv (cena vstupného, podklady pro propagaci atd.)

Do doby rezervace sálu rovněž započítejte dobu potřebnou pro přípravu Vámi plánované akce a dobu potřebnou pro opuštění sálu. Sál bude zpřístupněn jen na předem smluvně dohodnuté časové rozmezí!

Předem děkujeme.

 

Kontaktní osoba:

Mgr. Jiří Sobek, e-mail:  jiri.sobek(at)chodovskatvrz.cz

 

Koncertní sál

 

 

Restaurace Chodovská tvrz

 

 


Chodovská tvrz je nejvýznamnější památkou na Jižním Městě. Galerie, restaurace, lektorské oddělení, komorní koncerty vážné hudby, místo pro setkávání. Umění, historie, současnost.

Kalendář Únor 2018

Po Út St Čt So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Vyhledávání

Newsletter

zadejte e-mail a dostávejte náš newsletter

Chodovská tvrz
Ledvinova 9, 149 00 Praha 4
tel. pokladna: 267 914 831, tel. kancelář: 267 915 444
info@chodovskatvrz.cz
buďte s námi v kontaktu na Facebooku