Chodovská tvrz


Děkujeme našim partnerům!

Goout.cz Pražské služby Nepropasni.cz Informuji.cz Kudyznudy Knížkovo pekařství Vinařství Maděřič HotelsCombined KK Miloš Křeček Městská část Praha 11 Hlavní město Praha Kulturní Jižní Město, o.p.s.

Petra Brabencová trio

Petra Brabencová trio

10. 05. 2017, 19.00 h

Patří mezi talentované zpěvačky nastupující generace. V rodných Karlových Varech si hudební dovednosti rozšiřovala na uměleckých školách a  studiem gymnázia s estetickou výchovou, zaměřenou na hudební obor. V roce 2014 úspěšně absolvovala na Vyšší odborné škole při Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze - obor jazzový zpěv.


Zpívala ve školním bigbandu významného saxofonisty Milana Krajíce, se kterým spolupracuje dodnes. Vděčí mu za jazzové základy, smysl pro frázování a obecné vnímání jazzové muziky. Jako zpěvačka působí v profesionální kapele M. K. Collective, jejíž tvorba je postavena na originálních kompozicích Milana Krajíce  bez žánrového omezení, což Petře v současné době nejvíce vyhovuje (jazz, rock, soul, hip – hop). Kapelu můžeme slyšet v pražských jazzových klubech / Reduta, U Malého Glena, Jazz Dock/.
M. K. Collective tvoří základ dalšího projektu - bigbandu - Jazz Fancies – doplněného o přední hráče české jazzové scény. Petra se tu prosazuje i autorsky psaním textů v kompozicích a aranžích M. Krajíce. Působí ve stálých projektech Famous swing melodies a Ray Charles tribute v pravidelných koncertech v pražském jazzovém klubu Reduta.


Založila vlastní akustický quartet (P. Brabencová Quartet), věnujícího se výhradně interpretaci slavných jazzových standardů i slavných songů Johna Lennona či Michaela Jacksona za doprovodu výborných muzikantů nově nastupující české jazzové generace.


Na Chodovské tvrzi Petru uslyšíme v triu s klavíristou Stanislavem Máchou a kontrabasistou Tomášem Barošem.

https://www.youtube.com/watch?v=QAehS85FwuU

https://www.youtube.com/watch?v=TkubyKO_Wkc

https://www.youtube.com/watch?v=KKktOnyHzMs

 

Vstupné: 150/100 Kč

Po předložení vstupenky na tuto akci je vstup do galerie automaticky zdarma (platí pouze v den konání akce a během otevíracích hodin galerie).

 

 

 

 

 

 

Online rezervace | Pokladna

Chodovská tvrz je nejvýznamnější památkou na Jižním Městě. Galerie, restaurace, lektorské oddělení, komorní koncerty vážné hudby, místo pro setkávání. Umění, historie, současnost.

Kalendář Duben 2018

Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Vyhledávání

Newsletter

zadejte e-mail a dostávejte náš newsletter

Chodovská tvrz
Ledvinova 9, 149 00 Praha 4
tel. pokladna: 267 914 831, tel. kancelář: 267 915 444
info@chodovskatvrz.cz
buďte s námi v kontaktu na Facebooku